telefon tel: 15 879 41 01 e-mail koremkoc@gmail.com


Korem_brugmann_salamander_news_2

Okna brügmann salamander

46-letnia tradycja w ekstruzji profili PVC stawia okna na profilach Brügmann w gronie światowych pionierów tej branży. Nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań, przy zachowaniu perfekcyjnej jakości na przestrzeni tych lat, doprowadziły do tego, że firma Brügmann kojarzona jest z wyrobami na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym nie tylko w Niemczech, ale także w całej Europie. Profile Brügmann należą do tej samej grupy, co Salamander. Jakość potwierdzona również wszystkimi certyfikatami.

Brügmann AD
System pięciokomorowy o głębokości ramy i skrzydła 73 mm. Grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm. Dwukomorowe uszczelki fabrycznie zgrzewane z profilem dają jeszcze lepszą izolację akustyczną i termiczną. Okucia mocowane są do czterech ścianek w skrzydle, a w ramie do stalowego wzmocnienia. Profile charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami statycznymi, izolacji termicznej i akustycznej – najwyższa jakość profili w klasie A.

Brügmann AD ze skrzydłem półzlicowanym ARTE
Jest to profil pięciokomorowy o ramie szerokość 73 mm i skrzydłe 84 mm. To 20-25% więcej od standardowych profili na rynku polskim. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem konstrukcji dwukomorowej uszczelki zgrzewalnej podwyższa szczelność i akustykę o ok. 50% – 5dB. Wyjątkowo ciepłe profile dzięki zastosowaniu pięciu komór w profilu oraz uszczelki dwukomorowej zgrzewalnej. Umożliwiają wykonanie jednoskrzydłowego okna o wymiarze do 1600 x 1600 mm. Okucia są mocowane przez 4 ścianki w skrzydle i ramie bezpośrednio do wzmocnień stalowych.

Brügmann TERMO REVOLUTION
W oknach Brügmann AD istnieje możliwość zastosowania w standardzie zestawów szyb zespolonych o szerokości 44 mm i współczynniku izolacyjności termicznej Ug=0,5 W/m2K. Wielokomorowa konstrukcja profili PCV oraz odpowiednio dobrane wzmocnienia stalowe pozwalają uzyskać jeden z najniższych na rynku wspołczynników termicznych zestawu profili. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwą termorewolucją w standardowej cenie. W efekcie okna Brügmann AD Termo osiągają najlepsze w swojej klasie parametry efektywności energetycznej Uw=0,8 W/m2K, bez potrzeby stosowania dodatkowych drogich wkładek i ociepleń.

System bluEvolution
Nowa generacja okien bluEvolution to perfekcyjne połączenie innowacyjnej techniki i konwencjonalnej technologii. Optymalna 6-komorowa konstrukcja profili oraz 92 mm głębokość zabudowy z możliwością zastosowania pakietów szybowych do 60 mm i trzy poziomy uszczelnienia dają wysoką izolację termiczną i w efekcie rewelacyjną efektywność energetyczną. System zapewnia uzyskanie bezkonkurencyjnej wartości współczynnika przenikalności ramy Uf=1,0 w wykonaniu standardowym, Uf=0,9 po zastosowaniu dodatkowych elementów. Ze wzmocnieniem stalowym, z przekładką termiczną oraz z odpowiednio ciepłym pakietem szybowym, okno bluEvolution osiąga wartość nawet Uw = 0,73 W/m2K. To wszystko powoduje, że spełnia standard i wymagania okien przeznaczonych do domów pasywnych.
Dodatkowo, niskie profile ramy i skrzydła umożliwiają lepsze doświetlanie pomieszczeń. Profile dostępne w wersji prostej i zaokrąglonej. Oprócz błyszczących profili w intensywnym białym kolorze, okna w systemie bluEvolution dostępne są również w szerokiej palecie kolorów gładkich oraz drewnopodobnych (w tym drewna szlachetnego) zarówno w okleinach jednostronnych, jak i dwustronnych. Najwyższa jakość – dzięki profilom zgodnym z klasą RAL’a i stałej kontroli procesów produkcyjnych.

Salamander Streamline SL
Najnowszy 7-komorowy profil systemu okienno-drzwiowego Salamander.
Głębokość ramy wynosi 76 mm, a skrzydła 82 mm, co zapewnia doskonałą stabilność, izolację termiczną oraz akustyczną. Izolacyjność profilu Uf=1,2 W/Km2 (Uf =1,1 W/Km2 ze wzmocnieniem termicznym). Optymalną ochronę zapewniają dwie uszczelki zgrzane w narożach. System daje możliwość zastosowania zestawów szyb do 48 mm. W połączeniu z zastosowaniem wzmocnień termicznych oraz szyby o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K prezentowany profil daje możliwość uzyskania dla całego okna współczynnika przenikania ciepła U = 0,83 W/mK. Profile Salamander produkowane są w całości w fabryce w Niemczech, co przekłada się na ich legendarną jakość. Powierzchnia jest gładka i błyszcząca, a kolor śnieżnobiały, wyraźnie bielszy niż w innych profilach.
Oferta tego szerokiego systemu skierowana jest do wymagających klientów, oczekujących od produktu wysokich parametrów – Klasa A. Profile dostępne w wersji płaskiej i zaokrąglonej. Szeroka paleta dostępnych kolorów oklein gładkich i drewnopodobnych.

System okienno-drzwiowy 7K

System okienno-drzwiowy 7K – półzlicowany

  • głębokość zabudowy 76 mm
  • grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
  • izolacyjność termiczna Uf=1,2 W/Km2 (Uf=1,1 W/Km2 ze wzmocnieniem termicznym),
  • uszczelki termozgrzewalne TPE lub EPDM,
  • szeroka paleta dostępnych kolorów oklein gładkich i drewnopodobnych,
  • gładkie, błyszczące powierzchnie (w przypadku profili białych),
  • gwarancja śnieżnobiałego koloru Salamander (najbielsze profile na rynku).

Poniżej przedstawiamy różne rodzaje listew przyszybowych możliwych do zastosowania w systemach Brügmann:

 

Źródło Montgruphttp://www.montgrup.pl/brugman.htmltelefon tel: 15 879 41 01 e-mail koremkoc@gmail.com